Jedziemy z pasją i poczuciem bezpieczeństwa…

Nasza firma pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie autokarowego transportu w kraju i zagranicą.
Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz podejściu do klienta możemy dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem i najlepszą motywacją do pracy. Wciąż powiększając naszą flotę o nowe busy i autobusy, staramy się zwiększyć ofertę tak, by komfort podróżowania był na jak najwyższym poziomie.
Każdego dnia pracujemy nad udoskonaleniem wizerunku, tak aby sprostać nowym czasom oraz Państwa oczekiwaniom. Z tej okazji zmieniliśmy się w RegioBus.

Od początku naszej działalności wykonaliśmy wiele przewozów dla obsługi ruchu turystycznego w naszym regionie, również obsłużyliśmy wiele szkół, zakładów pracy. Wszelkich imprez w kraju i za granicą. Posiadamy busy o ilości miejsc od 9 – 22 miejsc, oraz autokary o ilości do 57 miejsc. Każdy z nich posiada licencję międzynarodową, pełne ubezpieczenie OC, AC, NW. 

Wybierając firmę RegioBus, decydują się Państwo na skorzystanie z usług lidera rynku przewoźników w Polsce. Miliony pokonanych kilometrów na trasach całej Europy, nowoczesny tabor, doświadczenie oraz doskonała znajomość oczekiwań naszych klientów, wpływają na wysoki standard obsługi. Jako jeden z priorytetów stawiamy przed sobą pełne bezpieczeństwo, wprowadzając między innymi system monitoringu GPS.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz wysokiemu komfortowi podróży z naszych usług korzysta już kilka tysięcy pasażerów miesięcznie.

Naszą ofertę zawsze dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb