Obsługa imprez i uroczystości

Nasze przedsiębiorstwo działa w branży transportowej już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie szeregu usług realizowanych zarówno na terenie kraju, jak i Europy. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona o obsługę imprez. Dowozimy oraz odwozimy uczestników różnego rodzaju szkoleń, konferencji oraz wydarzeń sportowych. Jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów, dlatego oferujemy przewóz osób nie tylko na wydarzenia i imprezy kameralne, ale także na firmowe eventy oraz uroczystości dla kilkuset gości.

Nowoczesna flota pojazdów

Posiadamy bardzo dużą oraz nowoczesną flotę autokarów i busów mogących przewieźć od 9 do 57 pasażerów, co sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć nawet bardzo duże imprezy. Pojazdy są zadbane i doskonale się prezentują. Posiadają wszelkie niezbędne ubezpieczenia oraz ważny przegląd, co gwarantuje zachowanie wszystkich norm bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni kierowcy realizują swoje zadania już od wielu lat, a posiadane uprawnienia, ubezpieczenia oraz badania lekarskie zapewniają realizację usług transportowych w sposób bezpieczny oraz niezwykle komfortowy dla wszystkich pasażerów.

Proponowana przez nas transportowa obsługa imprez jest przeprowadzana z dbałością o każdy szczegół oraz wcześniej dokładnie planowana. W przypadku dużych przyjęć istnieje możliwość wynajęcia kilku autokarów, aby każdy z zaproszonych gości dotarł na miejsce punktualnie oraz w bardzo komfortowych warunkach. Od jakiegoś czasu w swojej pracy wykorzystujemy narzędzie monitoringu GPS, które zapewnia jeszcze większy poziom bezpieczeństwa oraz pomaga w punktualnym dostarczeniu pasażerów do celu.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że proponowana transportowa obsługa imprez spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz obsługę pasażerów z zachowaniem najwyższych standardów.