Wynajem autokarów

Chcesz zapewnić pracownikom wygodny transport na imprezę integracyjną? Szukasz bezpiecznego pojazdu na wycieczkę objazdową po Polsce? Z nami zorganizujesz każdą podróż – od zimowych wyjazdów w Alpy na narty, poprzez wycieczki rowerowe na Bornholmie, spływy kajakowe nad rzeką Drawą, zwiedzanie europejskich stolic, po wyjazdy integracyjne, na koncerty oraz imprezy sportowe. Zapewniamy wynajem autokarów, w których droga upływa podróżnym w miłej atmosferze. Dysponujemy różnorodną flotą pojazdów, umożliwiającą zorganizowanie wycieczki dla dużej i małej grupy w najlepszej cenie.W ramach naszych usług zapewniamy:
  • bezpieczne i nowoczesne pojazdy,
  • wysoki standard wyposażenia,
  • atrakcyjne ceny,
  • profesjonalnych, doświadczonych i uprzejmych kierowców,
  • dyspozycyjność 24h przez 7 dni w tygodniu.

Organizacja bezpiecznej podróży

Troszczymy się o bezpieczeństwo klientów, dokładnie sprawdzając każdy samochód przed wyruszeniem w drogę. Posiadamy niezbędne uprawnienia, licencje oraz polisy ubezpieczeniowe, a kierowcy zatrudnieni w naszej firmie od lat przewożą pasażerów po krajowych i międzynarodowych trasach. Dzięki zdobytym doświadczeniom są w stanie szybko reagować na rozmaite sytuacje drogowe. Ponadto nasza flota samochodów posiada monitoring GPS, który w razie konieczności umożliwia dokładne zlokalizowane pojazdu.

Dbamy, by podróżni dotarli do każdego punktu wyjazdu zgodnie z planem i wcześniejszymi ustaleniami. Pomagamy zorganizować wynajem autobusów tak, aby pasażerowie mogli spokojnie pozwiedzać lub pojawili się na czas na dowolnej imprezie. Wszystkie szczegóły współpracy dokładnie omawiamy z klientem, aby wykluczyć nieporozumienia. Ponadto chętnie podpowiemy, jak zorganizować czas wyjazdu w rozsądny sposób. Dzięki temu wynajmując autokar, będziesz wiedział, ile godzin musimy liczyć na samą podróż z jednego do drugiego miejsca. Unikniesz więc stresujących opóźnień, wynikających ze zbyt napiętego grafiku.

Wyposażenie pojazdów

Poza wynajmem autobusów istnieje możliwość wypożyczenia profesjonalnych przyczep do przewozu większej ilości bagażu, rowerów, czy sprzętu narciarskiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom i zaproponować transport na „Białą szkołę”, pielgrzymkę lub do pracy za granicą. Niezależnie od celu podróży i ilości przystanków na trasie, troszczymy się, by jak najbardziej umilić klientom czas przejazdu. Część autokarów na wynajem posiada nawet odtwarzacz DVD, umożliwiając oglądanie filmów w czasie drogi. Na wyposażeniu znajdują się również lampki oświetleniowe, zamontowane nad głowami pasażerów, a każde auto posiada klimatyzację.

Nasze samochody zapewniają wygodę nawet podczas kilkunastogodzinnych przejazdów. Dbamy nie tylko o ich sprawność, ale również o utrzymanie w czystości każdego wynajmowanego autobusu. Przed podróżą zawsze dokładnie sprzątamy wnętrze, a także myjemy zewnętrzne części pojazdu.

Posiadamy duży wybór samochodów, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić przewóz osób na każdą okazję. Zapewniamy transport gości weselnych, wynajem autokarów na wycieczki szkolne, konferencje i wiele innych wydarzeń.