Przewozy szkolne

 Na polskim rynku działamy już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zaoferować szereg usług transportowych. Zapewniamy kompleksową obsługę wyjazdów dzieci i młodzieży. Wieloletnia współpraca z placówkami oświatowymi pozwoliła nam poznać potrzeby najmłodszych pasażerów, co sprawia, że jesteśmy przygotowani by sprostać wszystkim wymaganiom.

Flota nowoczesnych pojazdów

O bezpieczeństwo dzieci w czasie wycieczek szkolnych dbają doświadczeni kierowcy posiadający niezbędne uprawnienia, kursy i szkolenia, a także ważne badania lekarskie. Ponadto zaplecze naszej firmy to także nowoczesne autobusy gwarantujące komfortową podróż nawet przez wiele kilometrów.

Znajdujące się w naszej ofercie pojazdy posiadają wszelkie niezbędne badania techniczne, a dodatkowo przed każdą podróżą wszystkie podzespoły i mechanizmy autobusów są jeszcze raz dokładnie sprawdzane, aby cały proces transportowy mógł zostać wykonany w sposób bezpieczny. Najmłodszym pasażerom z pewnością przypadnie do gustu możliwość oglądania bajek w czasie podróży, dzięki czemu czas spędzony w autobusie będzie mijał bardzo szybko i przyjemnie.

Dysponujemy zróżnicowaną flotą pojazdów, która umożliwia zorganizowanie wycieczki szkolnej zarówno dla dużej, jak i małej grupy uczniów tak, aby ponoszone koszty były jak najbardziej zoptymalizowane.

Szeroki zakres usług transportowych

Świadczymy zarówno transport do kina czy teatru, ale nasza oferta to także kilkudniowe wycieczki szkolne krajowe oraz międzynarodowe. W czasach gdy zagraniczne wyjazdy jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne warto umożliwić uczniom poznanie innych zakątków Europy. Jako dodatkową usługę proponujemy także wypożyczenie profesjonalnej przyczepy pozwalającej na zabranie większej ilości bagaży.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z interesujących Państwa usług. Gwarantujemy zorientowanie na klienta, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny wycieczek.