Przewozy pracownicze

Na polskim rynku działamy już od wielu lat i zajmujemy się transportem osób zarówno na terenie kraju, jak i Europy. W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o przewozy pracownicze, które są realizowane na obszarze całego województwa. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów, co daje nam pewność spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadane przez nas środki transportu mogą przewieźć od 17 nawet do 57 pasażerów, a podwyższony standard sprawia, że podróż przebiega w bardzo komfortowych warunkach.

Jakie korzyści płyną ze współpracy z firmą transportową?

Powierzenie przewozu pracowników sprawdzonej firmie transportowej może przynieść szereg korzyści nie tylko przedsiębiorstwu, ale także samemu zatrudnionemu, który w czasie podróży może odpocząć. Decydując się na nasze usługi firma nie musi już posiadać własnych pojazdów do przewozu osób, co stanowi ogromne oszczędności pieniędzy przeznaczanych na paliwo oraz naprawy. Oferowane przez nas środki transportu posiadają wszelkie niezbędne przeglądy, a także ubezpieczenia. Dysponujemy kadrą doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczną i komfortową podróż.

Regulacje prawne

Jak wynika z uwarunkowań prawnych, pracodawca nie ma obowiązku zapewnienia swoim podwładnym środka transportu umożliwiającego dotarcie do siedziby firmy (wyjątkiem są wyjazdy służbowe), jednak korzystanie z usług przedsiębiorstwa transportowego to ogromne odciążenie dla zakładu przede wszystkim pod względem finansowym. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że czas dojazdu do firmy, o ile zapis w umowie nie stanowi inaczej, nie może być wliczany do czasu pracy.

Proponowane przez nas usługi to bardzo duża wygoda dla wszystkich przedsiębiorców. W zależności od okresu, pory roku czy też dnia istnieje możliwość dostosowania wielkości autobusu do rzeczywistych potrzeb przewozowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykorzystać pełen zakres możliwości posiadanej floty pojazdów. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi oferowanymi przez nas usługami.