Przewozy międzynarodowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie różnego rodzaju usług transportowych. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się przewozy międzynarodowe, które są przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych autobusów. Autokary są zadbane i posiadają wszelkie ubezpieczenia, a także ważny przegląd techniczny, co jest gwarancją zachowania wszelkich norm bezpieczeństwa.

Wysoki standard autobusów i duże możliwości transportowe

Bogate wyposażenie pojazdów to przede wszystkim ogromny komfort dla podróżujących. Jesteśmy w stanie przetransportować nawet 57 pasażerów, dzięki czemu oferowane przez nas przewozy międzynarodowe to propozycja idealna nawet dla bardzo dużych wycieczek. Nasi doświadczeni kierowcy wykonują swoje obowiązki już od wielu lat, a posiadane uprawnienia, ubezpieczenia oraz badania lekarskie są gwarancją wykonania usługi transportowej w sposób bezpieczny oraz bardzo komfortowy dla pasażerów.

Proponowany przez nas przewóz osób realizujemy na trasach całej Europy. Bardzo duże doświadczenie, jak również znajomość rynku pozwalają nam nieustannie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W ostatnim czasie zaczęliśmy wykorzystywać system monitoringu GPS, który jeszcze bardziej podniósł bezpieczeństwo wszystkich pasażerów.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z klientów

Mimo rosnących potrzeb podróżujących co do jakości realizacji transportu międzynarodowego, nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom pasażerów. Oferujemy nie tylko duże autokary, ale także mniejsze busy, co pozwala na znaczne oszczędności finansowe w przypadku przewozu kilku lub maksymalnie kilkunastu osób. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej ofert, a także do skorzystania z proponowanych przez nas usług. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, aby przewóz międzynarodowy mógł zostać wykonany bezpiecznie i bardzo sprawnie, bez zbędnych utrudnień na przejściach granicznych.